MOKYKLOS PASIEKIMAI

 

Nacionalinis mokinių pasiekimų patikrinimas (NMPP) 2019 m -

MOKYKLOS ATSKAITA 2 KLASĖ

MOKYKLOS ATASKAITA 4 KLASĖ

 

Nacionalinis mokinių pasiekimų patikrinimas (NMPP) 2018 m -

MOKYKLOS ATSKAITA 2 KLASĖ

MOKYKLOS ATASKAITA 4 KLASĖ

 

Mokinių pasiekimai 2015 - 2016 mokslo metais 

Gamtos Kengūroje 

Oranžinį diplomą gavo 2B klasės mokinė Sonia  Šimoliūnaitė.

Lietuvių kalbos Kengūroje 

Auksinius diplomus gavo: 2B klasės mokiniai Arminas Vilkas ir Martyna Arifovaitė, 4A klasės mokinė Aurėja Stanytė ir 4C klasės mokinės Aušrinė Adomaitytė, Goda Bukelytė ir Monika Maksvytytė.

Sidabrinius diplomus gavo: 4A klasės mokiniai Ieva Katinaitė, Laura Maslauskaitė ir Kristupas Arifovas bei 4C klasės mokinės Vytautė Pratkevičiūtė ir Goda Mašonytė.

Oranžinius diplomus gavo: 2A klasės mokinė Miglė Baumilaitė, 2B klasės mokinė  Justina Dubovskytė, 3A klasės mokinys Jogaila Mitkus,  4A klasės mokinė Danielė Banišauskaitė, 4B klasės mokiniai Eglė Rūkavičiūtė ir Saulius Bolmantas.

Anglų kalbos Kengūroje

Auksinius diplomus gavo:  4A klasės mokinys Milo Kostas Chomskis Mcgeever ir 4A klasės mokinės  Aušrinė Adomaitytė ir Monika Maksvytytė.

Sidabrinius diplomus gavo: 3C klasės mokinys Juras Rastenis ir 4A klasės mokinys  Kristupas Arifovas.

Oranžinį diplomą gavo 4A klasės mokinė Aurėja Stanytė.

 

 

Mokinių pasiekimai 2014 - 2015 mokslo metais  

Matematikos Kengūros

2015 laureatę Smiltę Masionytę, kuri pateko į geriausių mokinių 10-uką Kauno mieste ir  bei į geriausių mokinių 50 -uką Lietuvoje.

 Gamtos Kengūros 

Oranžinius Kengūros diplomus gavo: Jogaila Mitkus, Augustė Jurjonaitė, Eimontas Einardas, Justinas Dubinskas 


 Kalbų Kengūros (anglų kalba)

Auksinius Kengūros diplomus gavo: Augustė Jurjonaitė, Emilija Miliūtė, Jaunius Rapolas Šuklevičius, Kotryna Prasauskaitė

Sidabrinius Kengūros diplomus gavo: Augmantas Bandzaitis, Gerda Treinytė, Milo Kostas Chomskis – McGeever, Smiltė Šileikytė

Oranžinius Kengūros diplomus gavo: Jurgis Motiejūnas, Matas Leonavičius

Sveikiname šiuos mokinius tapus Kalbų Kengūros (lietuvių kalba)

Auksinius Kengūros diplomus gavo: Akvilė Bružaitė, Augustė Jurjonaitė, Gerda Treinytė, Goda Bukelytė, Ieva Katinaitė, Paulina Šumskytė, Smiltė Masionytė ir Smiltė Šileikytė.

Sidabrinius Kengūros diplomus gavo: Aistė Vladičkaitė ir Aušrinė Adomaitytė.

 

Oranžinius Kengūros diplomus gavo: Ausvydė Škulevičiūtė, Klaudija Ažusienytė, Ričardas Žiemys, Vytautė Pratkevičiūtė.

Mokinių pasiekimai 2011 – 2012 mokslo metais

 Pasiekti rezultatai Matematikos Kengūroje : įgeriausių mokinių 10-uką Kauno mieste ir geriausių moksleivių Lietuvoje 50-uką 2 klasių kategorijoje pateko Kamilė Balžekaitė,Toma Mockutė ir Otilija Končiūtė 2B klasė, 3 klasių kategorijoje – Ema Jaruševičiūtė 3A klasė bei į 4-ų klasių kategoriją pateko Marius Davidavius 4A klasė.

2011-2012 m. m. mokiniai dalyvavo ir tarptautinėje Kalbų Kengūroje 2012 (lietuvių ir anglų kalba). Lietuvių kalbos užduotis atliko 74 mokiniai: 38 antrokų, 19 trečiokų ir 17 ketvirtokai. Anglų kalbos užduotis atliko 30 mokinių : 2 antrokai, 14 trečiokų ir 14 ketvirtokai.

Pasiekti rezultatai: Auksiniais lietuvių kalbos Kengūros diplomais  apdovanoti Toma Mockutė 2B , Rugilė Škulevičiūtė 2B ir Marius Davidavius 4A klasė. Sidabriniais lietuvių kalbos Kengūros diplomais apdovanoti Kamilė Mončytė 2A, Tomas Kvietkauskas 3A, Aristidas Lukas Končius 4B ir Miglė Teresaitė 4C klasė. Oranžiniais lietuvių kalbos  Kengūros diplomais  apdovanoti Otilija Končiūtė 2B, Kamilė Balžekaitė 2B, Pijus Kemeklis 4A ir Norbertas Blandis 4B klasė. Auksiniais anglų kalbos Kengūros diplomais  apdovanoti Tomas Kvietkauskas 3A, Aristidas Lukas Končius 4B, Liucija Lipavičiūtė 4C, Matas Tamošiūnas 3A, Ema Jaruševičiūtė 3A ir Tautvydas Miliauskas 3B klasė. Sidabriniais anglų kalbos Kengūros diplomais apdovanoti Eglė Aštrauskaitė 3B ir Pijus Kemeklis 4A klasė.

2011-2012 m.m. mokiniai dalyvavo Gamtos Kengūroje 2012. Užduotis atliko 66 mokiniai: 36 antrokai, 14 trečiokų ir 16 ketvirtokų.

Pasiekti rezultatai:Auksiniu Kengūros diplomu apdovanota Kamilė Balžakaitė 2B. Sidabriniais Kengūros diplomais apdovanoti Otilija Končiūtė 2B, Toma Mockutė 2B, Pijus Kemeklis 4A, Povilas Gaigalas ir Viltė Dominaitė 4A klasė.Oranžiniu Kengūros diplomu apdovanotas Rokas Andziulis 4A klasė.

 

Europos Parlamento Informacijos biuras Lietuvoje dėkoja šiems Kauno „Vėtrungės“ pradinės mokyklos mokiniams už dalyvavimą piešinių konkurse „Pagalbos telefonas 112“: K. Belousovai, G. Čepauskaitei, T.A. Tomkevičiui, P. Mikalajūnaitei, E. Leonavičiūtei, S. Dubosaitei, M. Fabich, E. Grigaičiui, E. Aštrauskaitei, U. Bernatonytei, U. Garkauskaitei, A. Stankevičiūtei, E. Jaruševičiūtei, K. Talačkai, T. Kvietkauskui, V. Rėderiui, D. Sungailaitei, N. Šivickaitei, R. Slušniui, M. Tamošiūnui, M. Vilimui, P. Gaigalui, M. Davidavičiui, D. Adomaičiui, J. Kūmeliui, E. Anančenkov, M. Daučanskui, P. Kemekliui, I. Duobaitei, J. Petniūnaitei, N. Masionytei, R. Kaminskui, R. Andziuliui ir R. Balandytei.

 

Konkurso organizatoriai gavo virš 1700 darbų iš visos Lietuvos ir dešimt iš jų iškeliavo į Estiją. Sveikiname mūsų mokyklos mokinę Dianą Sungailaitę, kurios darbas pateko į geriausių piešinių dešimtuką.

Piešiniai konkursui buvo siunčiami iki 2011 m. spalio 31 dienos.

 

 

Kauno „Vėtrungės“ pradinės mokyklos vokalinis ansamblis, vadovaujamas muzikos mokytojos Rasmos Kanienės, Kauno miesto bendrojo lavinimo mokyklų solistų ir vokalinių ansamblių festivalyje-konkurse „Dainų mozaika“ A kategorijoje laimėjo II vietą. Konkursas vyko 2011 m. lapkričio 11 dieną.

  Mokinių pasiekimai 2010 – 2011 mokslo metais

 

Tarptautiniame matematikos konkurse „Kengūra 2011“ įgeriausių mokinių 10-uką Kauno mieste 1 klasių kategorijoje pateko Kamilė Balžekaitė 1Bklasė. Geriausių mokinių 10-ukas Kauno mieste 3 klasių kategorijoje – Marius Davidavičius 3A klasė bei į 4-ų klasių kategoriją pateko Justas Tamošiūnas 4b klasė. Į geriausių mokinių 50-uką Lietuvoje 1 klasių kategorijoje pateko: Kamilė Balžekaitė 1Bklasė, 4-ų klasių kategorijoje – Justas Tamošiūnas 4B klasė.

 

Kalbų Kengūros 2011 (lietuvių kalba) geriausiai pasirodę mokiniai

Auksinius diplomus gavo:

Aristidas Končius (3B)

Austėja Blandytė (4A)

Ema Jaruševičiūtė (2A)

Karolina Belousova (2B)

Lauryna Soblytė (4A)

Norbertas Blandis (3B)

Paulius Žaliauskas (4A)

Tomas Kvietkauskas (2A)

Sidabrinius diplomus gavo:

Enrika Leonavičiūtė (2B)

Benas Kleinas (4A)

Ieva Okunevičiūtė (4A)

Jomilė Gaulytė (2A)

Matas Lietuvnikas (2A)

Pijus Kemeklis (3A)

Urtė Markauskaiė (2B)

Bronzinius diplomus gavo:

Adomas Sidarevičius (3B)

Augustė Domantė Lapytė (2A)

Gabrielė Ruškytė (2C)

Marius Davidavičius (3A)

Rugilė Vasilavičiūtė (2C)

 

Kalbų Kengūros 2011 (anglų kalba) geriausiai pasirodę mokiniai

Auksinius diplomus gavo:

Austėja Blandytė (4A)

Gabrielė Jurkutė (4A)

Lauryna Soblytė (4A)

Pijus Kemeklis (3A)

Tautvydas Miliauskas (2B)

Sidabrinius diplomus gavo:

Aristidas Končius (3B)

Benas Kleinas (4A)

Liucija Lipavičiūtė (3C)

Bronzinius diplomus gavo:

Ema Jaruševičiūtė (2A)

 

 

2011 m. kovo 2 dieną Gabrielė Rukšytė, 2C klasės moksleivė, nugalėjo skaitovų konkurse „Žemelė pakėlė mane ant delnų“.  Konkursą organizavo Vaikų literatūros muziejaus Maironio lietuvių literatūros muziejaus padalinys.

 

3A klasės mokinė Miglė Lapienytė dalyvavo konkurse „Rašau Lietuvos vardą“ ir laimėjo Lietuvos Didžiosios Kunigaikštienės Birutės Karininkų šeimos moterų sąjungos specialųjį apdovanojimą už tai, kad kiekvienas jos paveikslo taškelis alsuoja meile. Piešiniai konkursui buvo siunčiami iki 2011 m. kovo 1 dienos.

 

 

ŠOKIŲ KONKURSAS

 

Respublikinio šokių konkurso I - ųjų vietų nugalėtojai:

DomantasAdomaitis

Gabija Mackutė

Enrika Leonavičiūtė

Augustinas Ringaila

Paulina Mikalajūnaitė

Taurius Tomkevičius

Kamilė Balžekaitė

Simas Motekūnas

Dominyka Telešaitė

Augustė Lapytė

Norbertas Blandis

Ada Stankevičiūtė

Diana Sungailaitė

Jonas Lukaševičius

 

Šokių grupės vadovai Gintarė ir Tomas Slausgalviai.
0
  • Tarptautinis kalbų konkursas Kengūra 2010

ANGLŲ KALBOS KENGŪRA 2010 (ANGLŲ K.)

 

AUKSINIAI KENGŪROS DIPLOMAI:

ARNAS  VAŠKEVIČIUS

AUGUSTAS  ALEKSEJEVAS

EVELINA  ŠALAITĖ

GABRIELĖ  JURKUTĖ

GERMANAS  DAŠKEVIČIUS

JUSTAS  TAMOŠIŪNAS

KASPARAS  VARANAVIČIUS

LAURYNA  SOBLYTĖ

MATAS  BAČIAUSKAS

SMILTĖ  PEČKAUSKAITĖ

TOMAS  LINIKAS

TOMAS  SAVICKAS

 

SIDABRINIAI KENGŪROS DIPLOMAI:

AKVILĖ  VALENTUKONYTĖ

GABIJA MASIULYTĖ

MATAS RASTENIS

 

BRONZINIAI KENGŪROS DIPLOMAI:

ARMINAS TOMAŠEVIČIUS

DOMANTAS VELYKIS

PATRICIJA VENCKUTĖ

PAULIUS ŽALIAUSKAS

LUKAS ZUMARAS

LIETUVIŲ KALBŲ KENGŪRA 2010

 

AUKSINIAI KENGŪROS DIPLOMAI:

AUSTĖJA BLANDYTĖ

DOMANTAS VELYKIS

EMILIS RAGINIS

MATAS RASTENIS

NOJUS PETRŪNAS

SMILTĖ ČEČKAUSKAITĖ

TOMAS SAVICKAS

GABRIELĖ JURKUTĖ

IGNAS POŠKUS

 

SIDABRINIAI KENGŪROS DIPLOMAI:

AKVILĖ VALENTYKONYTĖ

ARISTIDAS LUKAS KONČIUS

ARNAS VAŠKEVIČIUS

AUGUSTAS ALEKSEJEVAS

REGINA ŠEMIOTAITĖ

IEVA OKUNEVIČIŪTĖ

KALMINTAS KUPČIŪNAS

LAURYNA SOBLYTĖ

 

BRONZINIAI KENGŪROS DIPLOMAI:

ARMINAS TOMAŠEVIČIUS

MATAS BAČIAUSKAS

PALIUS ŽALIAUSKAS

POVILAS GAIGALAS

TOMAS LINIKAS

GERMANAS DAŠKEVIČIUS

KRISTIJONAS KAIRYS

LIUCIJA LIPAVIČIŪTĖ

Tarptautinis matematikos konkursas Kengūra 2010

Į geriausių mokinių 50-uką Lietuvoje 1 klasių kategorijoje pateko:

Matas Tamošiūnas 1A klasė

 

Į geriausių mokinių 50-uką Lietuvoje 3 klasių kategorijoje pateko:

Vilius Jonikas 3B klasė

Lauryna Soblytė 3A klasė

Justas Tamošiūnas 3B klasė

Gustė Rudaitytė 3B klasė

Karolis Imša 3B klasė

 

Į geriausių mokinių 50-uką Lietuvoje 4 klasių kategorijoje pateko:

Evaldas Celskis 4C klasė

 

Į geriausių mokinių 10-uką Kaune 1 klasių kategorijoje pateko:

Matas Tamošiūnas 1A klasė

Diana Sungailaitė 1A klasė

Ema Jaruševičiūtė 1A klasė

 

 Į geriausių mokinių 10-uką Kaune 3 klasių kategorijoje pateko:

Vilius Jonikas 3B klasė

Lauryna Soblytė 3A klasė

Justas Tamošiūnas 3B klasė

Gustė Rudaitytė 3B klasė

Karolis Imša 3B klasė

 

Į geriausių mokinių 10-uką Kaune 4 klasių kategorijoje pateko:

Evaldas Celskis 4C klasė

 

 

  Mokinių priėmimo į mokyklą tvarka 

    

_____________________________ 

Skirkite 2 proc. pajamų mokesčio mokyklai

Kauno Suzukio pradinė mokykla

Šiaurės pr.23, Kaunas

Kodas 191824228

A.s. LT794010042500986335

Dėkojame!

FORMOS PAVYZDYS

_________________________________

Įsteigtas

Kauno Suzukio pradinės mokyklos paramos fondas

Įmonės kodas 303359883

A/s LT95 7300 0101 4008 3418

 _________________________________

Mokykla dalyvauja programose:

   VAISIŲ

   PIENO VAIKAMS
        

  _____________________________

 

 

Svetainė atnaujinta: 2019-12-01