INFORMACIJA APIE PEDAGOGUS

Rimantė Tamošiūnienė – Šiaulių pedagoginis institutas (1996) – pradinių klasių mokytojo ir pagrindinės mokyklos darbų mokytojo kvalifikacija; Vytauto Didžiojo universitetas (2000) -  edukologijos magistro kvalifikacinis laipsnis; mokytoja metodininkė.

Odeta Virpšienė – Šiaulių universitetas (2000) – socialinių mokslų (edukologijos)  bakalauro kvalifikacinis laipsnis ir pradinių klasių mokytojo kvalifikacija; Kauno technologijos Universitetas - edukoligijos magistro kvalifikacija;   mokytoja metodininkė.

Virginija Lukošienė – Šiaulių K. Preikšo pedagoginis institutas (1977) – būrelio vadovė; mokytoja metodininkė

Minja Katinienė - pradinių klasių mokytoja.

Aušrinė Šleivienė -   Šiaulių universitetas (2003), edukologijos mokytojo profesinė kvalifikacija,  pradinių klasių mokytoja-vaiko priežiūros atostogos.

Vilma Lynienė - Šiaulių pedagoginis institutas (1992) - pradinių klasių mokytojo kvalifikacija; mokytoja metodininkė.

Milda Kleniauskienė- pradinių klasių mokytoja.

Aistė Lukaševičienė – Vytauto Didžiojo universitetas (1997) – katalikų teologijos bakalauro kvalifikacinis laipsnis; Vytauto Didžiojo universitetas (1999) – katalikų teologijos ir licenciato magistro laipsnis; tikybos mokytoja.

Dalia Lingienė – Vilniaus pedagoginis universitetas (2005) – edukologijos bakalauro laipsnis ir mokytojo kvalifikacija; pavaduotoja ugdymui, suteikta III vadybinė kategorija, pradinių klasių mokytoja.

Rasma Kanienė – Kauno Juozo Gruodžio konservatorija (1997) – muzikos mokyklos mokytojos, choro dirigentės bei artistės kvalifikacija; Lietuvos muzikos akademija (2001) – menų bakalauro kvalifikacinis laipsnis; Lietuvos muzikos akademija (2004) – muzikos magistro kvalifikacinis laipsnis ir dirigento kvalifikacija; muzikos mokytoja.

Renata Kaminickienė – Vytauto Didžiojo universitetas (2010) – istorijos bakalauro kvalifikacijos laipsnis ir anglų kalbos gretutinės specialybės pagrindai, soc. mokslų magistars (2014m.), mokytojo proifesinė kvalifikacijai; anglų kalbos vyr.mokytoja- vaiko priežiūros atostogos

Aušra Simanavičienė – Lietuvos muzikos akademija (1995) – muzikologijos bakalauro kvalifikacinis laipsnis; Vilniaus pedagoginis universitetas (2002) – edukologijos magistro kvalifikacinis laipsnis ir mokytojo profesinė kvalifikacija; būrelio vadovė.

Kristina Kunigonienė - Marijampolės kolegija (2008m.)-filologijos profesinio bakalauras ir mokytojo profesinė kvalifikacija; anglų k. mokytoja.

Edgaras Austynas - Lietuvos kūno kultūros akademija (2006 m.)-sporto bakalauro laipsnis ir mokytojo kvalifikacija; kūno kultūros mokytojas.

Erika Simutienė -Vilniaus kolegija (2009m.)-edukologijos bakalauras ir mokytojo kvalifikacinė kategorija;Vilniaus pedagoginis universitetas(2011m.)-edukologijos bakalauras ir mokytojo kvalifikacija;pradinių klasių mokytoja - vaiko priežiūros atostogos

Iveta Budnikienė - Lietuvos muzikos akademija(1996), smuiko studijų specialybės bakalauro laipsnis, būrelio vadovė.

Sigutė Garšanovė - Lietuvos muzikos akademija (1998) - menų bakalauro kvalifikacinis laipsnis, Lietuvos muzikos akademija (1999) - koncertmeisterio, pedagogo kvalifikacija, KTU (2005) - edukologijos magistro kvalifikacinis laipsnis, būrelio vadovė.

Neringa Degutienė -Šiaulių pedagoginis universitetas (1998) pradinių klasių mokytojo kvalifikacija, pradinių klasių mokytoja.

Justė Labukienė -Kauno kolegija (2013m.), ikimokyklinio ugdymo pedagogo koleginių studijų bakalauro laipsnis ir auklėtojo kvalifikacija -  priešmokyklinio ugdymo pedagogė - vaiko priežiūros atostogos

Rita Marija Gružauskienė - Tautų draugystės valstybinė konservatorija (1984m.) , kultūros ir švietimo darbuotojo saviveiklos šokių kolektyvo vadovo kvalifikacija, Vilniaus Universitetas (2006m.) edukologijos mokslo aukštasis išsilavinimas ir mokytojo kvalifikacija -  šokių mokytoja.

Inga Raginienė - Lietuvos muzikos akademija (1999 m.), styginių instrumentų studijų, kamerinio ansamblio artistio, pedagogo ir solisto kvalifikacija, Lietuvos muzikos akademija (1994m.) gitaros mokytojo kvalifikacija - gitaros būrelio vadovė

Milda Lepševičiūtė - muzikos mokytoja.

Aistė Dūdienė - Vilniaus Universitetas (2001), lietuvių filologijos specialybė,  pradinių klasių mokytoja.

Inga Armonaitė - Vilniaus dailės akademija (1988), dekoratyvinės - taikomosios dailės specialybė, dailės mokytoja.

Jolanta Sabaliauskienė - Vilniaus pedagoginis universitetas (2006), anglų kalbos mokytojo kvalifikacija, anglų kalbos mokytoja metodininkė.

Eglė Butėnienė - Kauno kolegija (2014), ikimokyklinio ugdymo pedagogikos profesinio bakalauro laipsnis ir auklėtojo kvalifikacija, priešmokyklinio ugdymo pedagogė.

Živilė Budnikaitė -Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje(2010), muzikos bakalauras ir mokytojo kategorija, pradinių klasių mokytoja.

Jolanta Kazlauskienė- pradinių klasių mokytoja

Jurgita Bielevičienė - pradinių klasių mokytoja