Progimnazija

Prašymus Kauno savivaldybės svetainėje bus galima pateikti nuo 2021 m. balandžio mėnesio 1 dienos

Vadovaujantis Kauno miesto savivaldybės Tarybos sprendimu prašymai pradėti mokytis 2021-2022 m. m. Kauno miesto savivaldybės bendrojo ugdymo mokyklose pradedami registruoti eletroniniu būdu per savivaldybės informacinę sistemą (https://imokykla.kaunas.lt/) nuo 2021 m. balandžio 1 d.

Paduoti prašymus elektroniniu būdu pradėti mokytis Kauno miesto Savivaldybės reguliavimo sričiai priklausančiose bendrojo ugdymo mokyklose gali asmenys, kurių gyvenamoji vieta yra deklaruota Kauno miesto savivaldybėje. Iš kitų savivaldybių prašymus gali paduoti tik konkrečioje pasirinktoje mokykloje.

Prieš paduodami prašymą susipažinkite su Kauno miesto mokyklų aptarnavimo teritorijomis (žemėlapis) ir Priėmimo į Kauno miesto savivaldybės bendrojo ugdymo mokyklas tvarkos aprašu.

Jei dėl techninių kliūčių ar kitų priežasčių nepasisekė paduoti prašymo pabandykite vėliau. Jei neturite galimybių paduoti prašymų elektroniniu būdu, paduokite prašymą pasirinktoje mokykloje.

Prašymo padavimo data ir laikas neturi jokios įtakos priimamų asmenų sąrašų sudarymui, tai lemia Priėmimo į Kauno miesto savivaldybės bendrojo ugdymo mokyklas tvarkos aprašu nurodyti kriterijai.

Padavusiems rekomenduojame reguliariai domėtis pasirinktų mokyklų svetainėse teikiama informacija.

MOKSLEIVIŲ PRIĖMIMAS Į PROGIMNAZIJOS 5-6 klases

Priėmimui į mokyklą reikalingi dokumentai:,

1) prašymas (prašymo formą galite parsisiųsti iš ČIA );

2) gimimo liudijimo kopija;

3) 2 dokumentinės nuotraukos.

Informacija suteikiama telefonu 8 37 312036