SKIRKITE 2% SUMOKĖTO PAJAMŲ MOKESČIO

Mielieji Kauno Suzukio pradinės mokyklos bendradarbiai, mokinių tėveliai, rėmėjai,

Nuoširdžiai dėkojame Jums, paskyrusiems  2% gyventojų pajamų mokesčio ir parėmusiems Kauno Suzukio pradinę mokyklą.

Iš jų mokykla gali atlikti einamąjį remontą ir įsigytikasdienai reikalingų kanc.prekėms, ūkinių prekių,mokymo priemonių, taip pat suteikiame galimybė darbuotojų kvalifikacijos kėlimui

Dėkojame Jums už paramą ir tikimės, kad šiais metais galėsime tęsti bendrųjų mokyklos patalpų remontą - atnaujinti lubas ir grindis, apdailos juostas koridoriuose, įrengti estetiškus stendus ir kaupti lėšas sporto bei aktų salių remontui.
Nuoširdžiai ačiū!

Prisidėkite prie Mūsų ir Jūsų bendrų tikslų siekimo ir deklaruodami savo pajamas ,užpidykite formą FR0512 ir 2proc. Jūsų sumokėto pajamų mokesčio sugrįš į mokyklos sąskaitą.

Mūsų duomenys
KONTAKTAI
Paramos gavėjo identifikacinis numeris (kodas):
191824228
Paramos gavėjo pavadinimas: